PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=97444}

Ostrze brzytwy

The Razor's Edge
7,0 254
oceny
7,0 10 1 254
Ostrze brzytwy
powrót do forum filmu Ostrze brzytwy

Może trochę trąci myszką, ale temat ponadczasowy. Trochę dłużyzn, i partie w Indiach
niezbyt ciekawe. Tak naprawdę nie wiadomo czego nauczył się nasz bohater i czemu
odnalazł ten swój spokój ducha... Gdyby go trochę przyciąć byłby to naprawdę ciekawy film.
Świetne role Anne Baxter i pięknej Gene Tierney - jedna lepszej od drugiej, a Baxter
zasłużenie dostała Oscara. Isabel/Gene okazała się kobietą zdolną do świństwa by tylko
odzyskać ukochanego. Wkurzyła mnie tym, naprawdę. Smutny, szkoda, że się tak skończył...

PS: Gene Tierney to prawdziwa posągowa piękność. Ci którzy uważają za takowe Grace
Kelly czy Catherine Deneuve nie widzieli Gene Tierney! Zackochałem się!

bardotek69

Zapomniałeś tylko o Tyronie, i fajnie, że ktoś jeszcze poza mna robi literówki :)

delonka_fw

Gdzie masz literówki?

bardotek69

Staram sie nadrobic filmografie z Gene Tierney

CyboRKg

Przepiękna, nie? Widziałeś Zostaw ją niebiosom? Zasłużona nominacja do Oscara. A "Niebiosa mogą zaczekać"? To wciąż, od lat, na mojej liście do zobaczenia. "Laura" również wspaniała.

bardotek69

Widzialem wszystkie wymienione.

CyboRKg

Gdzie obejrzałeś "Niebiosa mogą zaczekać"?

bardotek69

Jest na gryzoniu. Kiedys bylo na torrentach.

CyboRKg

Jedyny problem to brak polskich napisow. Nawet w dostepnych na Amazonie wersjach DVD i BR ich nie ma. Nie wiem czy to kiedykolwiek lecialo w polskiej TV. Obejrze sobie jeszcze raz w ten weekend :)

CyboRKg

Dla mnie angielskie byłby ok:) ale wciąż wolę napisany niż sam dialog xd niestety nie mam CH.omika :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones